شناسنامه دوره POST DBA

مرکز اعتبار دهنده

وزارت علوم ،تحقیقات و فناوری

شیوه برگزاری دوره

حضوری و آنلاین

مرکز برگزار کننده

گسترش مدیریت تهران

ساعت کل دوره

400 ساعت

زمان های برگزاری

دو روز در هفته

مدت زمان دوره

یک ساله

دوره مدیریت POST DBA

دوره POST DBA مدیریت کسب و کار یا فرا دکتری مدیریت کسب و کار عالی ترین و بالاترین سطح مدیریت و ژرفای علم مدیریتی است که تا به حال به آن رسیده ایم. عبارت POST DBA مخفف کلمه Professional Doctor Of Business Administration میباشد که به معنای فرا دکتری مدیریت کسب و کار است.

با توجه به اینکه بازار دنیا رو به پیشرفت و تحول است و دانشپذیران MBA و DBA در حوزه های کسب وکار زیاد شده اند و رقابت در بازارهای هدف سخت و مستلزم آن یادگیری مهارتهای تخصصی و کاربردی مدیریت کسب و کار است حال آن هم در بالاترین و عالی ترین سطح مدیریتی به طور گسترده و کاربردی خواهد بود و یاد گیری دوره POST DBA ضروریست.

مباحثی که در POST DBA مورد بحث قرار میگیرند عبارتند از آینده پژوهی و مدیریت راهبردی سازمان یا کسب و کار و استراتژی حرفه ای اقتصادی    نوین ، همچنین مباحث مدیریت زنجیره تامین و روش تحقیق بومی و کار آفرینی منطقه ای  و مدیریت بورس و تحلیل اقتصاد و….

POST DBA مدیریت کسب و کار:

شما در  دوره POST DBA  با مباحثی بسیار کاربردی و تخصصی همچون آینده نگری و نوشتن سناریو های علمی و تخصصی و مباحثی از قبیل نوروساینس و مدیریت حرفه ای در شرایط مختلف بازار دنیا و داخلی و همچنین یک مدیر خبره در راه اندازی کسب و کار و پیشرفت شرکت و سازمان مبدل خواهید شد.
POST DBA چیزی فراتر از یک عنوان و مدرک است یک سبک و نگرش جدید در دنیای مدیریت است این دوره میتواند تاثیرگذار ترین دوره زندگی شغلی و شخصی شماست.
شما با پست دی بی ای به یک مدیر خبره در سطح جهانی مبدل خواهید شد و شاهد تحولات بزرگی در زندگی خود خواهید بود.
در این دوره شما به روز ترین و نوین ترین مباحث تخصصی مدیریتی را آموخته و با به کار گیری آن ها و مدرک Post DBA  فرصت های شغلی بسیار خوب و جذابی را بدس خواهید آورد

دوره POST DBA گسترش مدیریت تهران:

با افتخار بیش از دو دهه فعالیت خود در دوره های مدیریتی MBA و DBA و POST DBA برگزاری 500 دوره و همایش و سمینار های بزرگ و VIP مهد آموزش و پرورش مدیرانی لایق و حاذق در سطح کشور و بین الملل بوده و تمامی دوره های این موسسه با بالاترین کیفیت آموزشی بوده که بیشتر به آموزش حالت عملی مباحث پرداخته شده و مباحث تئوری به صورت مفهومی و کاربردی به شما منتقل شده است.

ما با به کار گیری بهترین اساتید حال حاضر کشور برای شما عزیزان نوین ترین و به روز ترین مهارت ها و علوم دوره POST DBA کسب وکار را در اختیارتان قرار میدهیم.

شما پس از پایان دوره POST DBA  موسسه آموزش عالی گسترش مدیریت تهران گواهینامه پایان دوره POST DBA را دریافت خواهید کرد. 

گواهینامه POST DBA مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری است و قابلیت استعلام رسمی از سامانه HEiS.msrt.ir وزارت علوم تحقیقات و فناوری

 و ترجمه رسمی از دارالترجمه را داراست.
در ترجمه رسمی گواهینامه POST DBA شما به صورت Professional Doctor Of Business Administration ترجمه میگردد.

رسالت ما به میهن عزیزمان بهترین دوره POST DBA در سطح آموزشی برای تمامی مدیران کشور عزیزمان است.

این دوره به صورت فشرده و معمولی در موسسه گسترش مدیریت برگزار شده و به صورت  1 ساله بوده 400 ساعت آموزش با بهترینان حوزه مدیریت یکی از خدمات و افتخارات موسسه ما به شما دانشپذیران و علاقه مندان به این دوره است.

همچنین شرایط پرداخت دورهPOST DBA آموزشی به صورت اقساطی هم برای شما در نظر گرفته شده است  که در 3 یا 4 مرحله پرداخت اقساط انجام میشود.

برای ثبت نام دوره POST DBA موسسه آموزش عالی آزاد گسترش مدیریت تهران لطفا روی گزینه مشاوره و ثبت نام کلیک کنید و فرم را تکمیل نمایید همچنین میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

تاریخچه دوره

تعداد دوره های برگزار شده
0
رضایت دانشپذیران
0
تعداد دانشپذیران
0

مراحل رسیدن شما به مدرک POST DBA

قدم های رسیدن به مدرک MBA
( پیش ثبت نام )

پیش ثبت نام آنلاین
(از این طریق در سایت اطلاعات شما ثبت می گردد)

( تماس با شما )

تماس مشاوران با شما
(مشاوران با استفاده از اطلاعات پیش ثبت نام با شما تماس می گیرند)

( پرداخت شهریه )

پرداخت شهریه
(پس از واریز شهریه و تکمیل مدارک در دوره ثبت نام خواهید شد)

( شرکت در کلاس ها )

شرکت در کلاس ها
(با حساب کاربری خود از
کلاسهای حضوری و آنلاین استفاده خواهید کرد )

( صدور گواهی )

صدور گواهی نامه
(در پایان دوره POST DBA گواهی نامه مورد تایید
" وزارت علوم تحقیقات و فناوری" را دریافت خواهید نمود)

فرم دریافت مشاوره و پذیرش دوره :